תפריט

aboutus pic

צביעה דקורטיבית

מהי צביעה דקורטיבית ומה מומלץ עבורכם

הצבע הוא התוכן שאנחנו יוצקים לכל חלל מודרני, ויש להשקיע בו בצורה נכונה

אחד הביטויים השגורים בפינו בשנים האחרונות מדבר על הכנסת "צבע" לתוך תחומים או מקומות שונים בחיים שלנו, בכדי להביע את הצורך והרצון להכניס תוכן ועניין לתוך נושאים משעממים יותר. הדבר משקף בצורה הנכונה ביותר את החשיבות של צביעה מקצועית ואיכותית בכל חלל מודרני. אלמלא היינו משקיעים כפי שאנחנו משקיעים בצביעה איכותית, גם ברמה הבסיסית ביותר, החיים המודרניים שלנו היו אפורים למדי, במלוא מובן המילה. עם זאת, הצביעה היא לא רק הכנסת הצבע הבסיסית למרחב שלנו, אלא גם העיצוב שלו והקישוט שלו, ועל כן חשוב להכיר אפשרויות שונות של צביעה דקורטיבית – וראשית להבין במה בדיוק מדובר.

מהי בדיוק הצביעה הדקורטיבית, ובאילו אפשרויות כדאי לכם להשקיע במרחב שלכם?

ברמת ההגדרה היבשה ביותר, צביעה דקורטיבית היא צביעה שמהווה חלק מהותי מהעיצוב של החלל. במרבית המקרים, צביעה דקורטיבית תהיה צביעה המבוססת על שילוב של צבעים, או על אפקטים ייחודיים בצביעה שמיושמים תוך כדי התהליך. כך, צביעה דקורטיבית מקנה אופי לכל מרחב באמצעות ההשפעה המהותית של הצבע, ובכדי ליישם אותה בצורה הנכונה ביותר צריך לתכנן את הצביעה כחלק בסיסי ובלתי נפרד מעיצוב המרחב. האפשרויות השונות בתחום – החל מאפקטים של צביעה, דרך עיצובי צביעה ותבניות צביעה ייחודיות ועד שילובי צבעים ייחודיים – יכולות להיות מיושמות יחד, ובכל מקרה חשוב לפנות לגורמים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר כבר בשלב התכנון. כך, ניתן לקבל את הייעוץ המדויק ביותר באשר לצביעה הדקורטיבית והאיכותית של החלל, ולהוציא זאת לפועל בצורה מדויקת ביותר לאחר מכן.

צביעה ברמה הגבוהה ביותר מתבצעת על ידי צבעים מקצועיים ומנוסים

צביעה דקורטיבית היא לא עוד צביעה בסיסית של קירות, היא מלאכת עיצוב מקצועית ונרחבת שדורשת תכנון וביצוע ברמה הגבוהה ביותר. לשם כך נדרש שירות ברמה הגבוהה ביותר של צבעים מקצועיים ומנוסים – וצבעי הקשת היא חברה שמספקת שירות בדיוק כזה. אנחנו נבין בדיוק כיצד לעצב את המרחב בצורה האיכותית ביותר, יד ביד עם הלקוח, וניישם את הצביעה הדקורטיבית על הצד הטוב ביותר.

phone iconemail iconfb icon

לייעוץ ראשוני ללא תשלום - התקשר כעת ל- 03-5372440.

2014 © כל הזכויות שמורות לצבעי הקשת - צובעים בחוכמה | עיצוב ופיתוח האתר: nafca - branding and web