תפריט

aboutus pic

קיר הפרדה דקורטיבי

קירות דקורטיביים וההשפעה שלהם על המבנה

קירות המבנה מהווים יותר משלד בסיסי עבורו – הם מאפיין אסתטי בולט

עיצוב מרחב מודרני הוא לא משימה פשוטה כל כך, והוא תלוי במידה רבה בעיצוב של הפרטים הבסיסיים ביותר המרכיבים את המרחב הזה. כך, לעתים ההשפעה הגדולה יותר על עיצוב של מבנה כזה או אחר תגיע לא בהכרח מרהיטים, מכשירי חשמל או דקורציות שונות – אלא ממרכיבים בסיסיים ביותר כמו קירות המבנה. ואכן, הקירות משמשים אותנו לא רק עבור תיחום מבנים ועבור השלד הבסיסי ביותר שלהם, אלא גם עבור העיצוב שלהם ועבור הקניית המראה הדקורטיבי שלהם, וכעת נבין בדיוק כיצד הופכים קיר לדקורטיבי, ומה ההשפעה של קירות דקורטיבים על המבנה.

כיצד הופכים קיר לקיר דקורטיבי, ומה הדגשים החשובים בעיצוב קירות במבנה?

בכדי להפוך קירות לקירות דקורטיבים יש לחשוב על העיצוב הכללי שאנחנו רוצים להקנות למרחב, ועל הדרך הנכונה ביותר שבה הקיר ישתלב וישפיע על העיצוב הזה. קירות דקורטיביים יכולים להיות מבוססים על צביעה, על חיפוי או על אפשרויות אסתטיות אחרות – אך הדבר החשוב ביותר הוא הקניית האופי לקיר וההתאמה של האופי הזה לחזון הדקורטיבי במבנה כולו. קיר גבס דקורטיבי יכול להיות השקעה יחסית פשוטה – בסך הכל נדרשת עבודת צביעה מקצועית שמתייחסת לקיר הגבס בתור דף חלק אליו ניתן ליצוק תוכן אסתטי, והופכת אותו למשטח מעוצב ואיכותי ביותר המשפיע בצורה חיובית על עיצוב החלל. הדבר יכול להתבצע באמצעות צביעת בסיס פשוטה ואיכותית של צבע נעים שמתאים למרחב, ובאמצעות עבודה מתקדמת של שילוב צבעים ייחודי לעיצוב מודרני ברמה הגבוהה ביותר. הכל בהתאם לאופי העיצוב של החלל ולמה שהלקוח מחפש – והכל באמצעות שירות צביעה ברמה הגבוהה ביותר.

צבעי הקשת –ויש לכם קירות דקורטיביים בכל חלל

האפשרויות האיכותיות ביותר לעיצוב קירות דקורטיביים מבוססות בראש ובראשונה על צביעה, וצביעה איכותית של קירות מגיעה דרך שירותי צבעות ברמה הגבוהה ביותר. אלה בדיוק השירותים שתמצאו אצל צבעי הקשת – ופנו אלינו בכדי להבטיח את עיצוב הקירות האיכותי ביותר בבית או בעסק שלכם.

phone iconemail iconfb icon

לייעוץ ראשוני ללא תשלום - התקשר כעת ל- 03-5372440.

2014 © כל הזכויות שמורות לצבעי הקשת - צובעים בחוכמה | עיצוב ופיתוח האתר: nafca - branding and web